Sprzedam kamerę CCD SBIG ST-10XME z wyposażeniem

Sprzedam / Kupię / Zamienię / Oddam

Moderatorzy: Coremeil, wimmer

Postprzez Domek » 2009-10-12, 20:36

No i stało się, nabyłem kolejną kamerę z większym chipem więc wystawiam moją SBIG ST-10XME na sprzedaż. Trzech kamer raczej nie będę zbyt często używał, a szkoda aby ST-10-tka się marnowała. Jak wiadomo kamery firmy SBIG są w pewnym sensie wyjatkowe - posiadają wbudowany chip guidujący, więc nie potrzebujemy raczej dodatowego zewnętrznego guidera.

Wraz z kamerą oferuję do sprzedaży koło filtrowe firmy FLI - CFW-1-8, czyli koło na 8 filtrów 1,25 cala. Koło "załadowane jest już filtrami" firmy Astrodon. Są to filtry R, G, B, L, H-alpha 6nm, OIII 6nm, SII 6nm oraz jako 8 filtr H-alpha 3nm firmy Custom Scientific.

Do kamery dodam też zasilacz na 12V znacznie ułatwiający używanie kamery do fotografowania w terenie, gdzie nie mamy dostępu do napięcia 230V.

Kamera jest w stanie idealnym, przed podjęciem decyzji o sprzedaży przesłałem ją do producenta do USA, gdzie została poddana przeglądowi i przeczyszczeniu. Właśnie do mnie wróciła od SBIG-a.

Dla przypomnienia kilka zdjęć.

Obrazek

Obrazek

Koło filtrowe:

Obrazek

Na życzenie jestem gotowy przesłać dodatkowe zdjęcia kamerki.

Cena za jaką jestem gotowy sprzedać kamerę z dodatkowym wyposażeniem to 16.000 zł (kamera z kołem fitrowym i filtrami oraz dodatkowo zasilaczem na 12V). Nie interesują mnie zawymiany na inny sprzęt oraz nie sprzedaję oddzielnie wyposażenia dodatkowego kamery.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

A i jeszcze jedno - nie jest to kamera dla początkujących astrofotografów. Początkujący powinni lepiej zainteresować się innymi kamerami, w tym na przykład SBIG serii ST-2000 (kamera ABG).

Pozdrawiam,
Dominik
Domek Offline


-#40%
-#40%
 
Posty: 259
Dołączył(a): 2008-05-05, 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Domek » 2009-10-22, 21:13

Cena się nie zmieniła ale ewentualnym zainteresowanym mogę dodać w powyższej cenie reduktor 0,67x firmy Astro-Physics o wartości ponad 200 USD.

Pozdrawiam,
Dominik
Domek Offline


-#40%
-#40%
 
Posty: 259
Dołączył(a): 2008-05-05, 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wessel » 2010-06-23, 12:28

Kilka pytań: czy kamera ma port akcesoriów ( do podłaczenia external guide head) , czy sprzedasz sama kamerę?
Pozdrawiam
Maciej
Wessel
wessel Offline


-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-06-23, 12:25

Postprzez fredi » 2011-07-14, 10:57

Kamera jest jeszcze na sprzedaż ?
fredi Offline


-#Nowy
-#Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2011-07-14, 10:53


Powrót do Giełda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron